Szczęście według czytelniczek Arcadii

13:58:00 aldia 31 Komentarze

Pod koniec maja ogłosiłam na blogu Happy Candy. W zabawie wzięło udział wiele chętnych kobietek. Poprosiłam Was wówczas o odpowiedź na niby proste, a kryjące przecież w sobie tyle tajemnic, pytanie: Czym jest szczęście?

Większość zadała sobie "trud" i skleciła kilka zdań :) Przyznam, że czytałam je z prawdziwym zachwytem i uśmiechem. Jesteście wspaniałe! Moje czytelniczki to cudowne kobiety, wiecie? :)) 
Moim blogiem chcę Was inspirować, a najlepszą inspiracją do poszukiwania szczęścia są same Kobiety! Zebrałam wszystkie wypowiedzi i powstał przepiękny poradnik! :)
Gdzie tak naprawdę szukać szczęścia? Sprawdźcie same. Odpowiedzi są w Nas!

Szczęście = Mój Paweł + Mój Czarek + Nasze gniazdko:) (Czarodziejka)

Szczęście = Rodzina. Bez niej Sylwia nie jest szczęśliwa :))))
"Rodzina, rodzina, rodzina, ach rodzina. Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest, Lecz kiedy jej nima, Samotnyś jak pies" /Kabaret Starszych Panów/" :) (Sylwia)

Szczęście to dla mnie - moja rodzinka, życie w zdrowiu, cudowne plany na przyszłość, moje mniejsze i większe rewolucje domowe... mogłabym tak wymieniać bez końca ;) (Roza Roz)

Szczęście dla mnie to spokój każdego dnia, radość dzieci i zdrowie rodziny. Wszystko a jakby niewiele. (Paulina L)

Szczęście - to dla mnie chwile, pełne radości, beztroski i życia.
To moment gdy usiądę w parku na ławce i podziwiam dzikie kaczki uśmiechając się do siebie gdy promienie słońca delikatnie muskają policzki.
To chwila miłosci w sercu za każdym razem , gdy patrzę na ukochanego, który znowu zrobił mi jakąś małą - wielką przyjemność , lub zwyczajnie uśmiechnął sie tak, że serce raduje się podwójnie.
To moment wzruszenia i tęsknoty za każdym razem, gdy widzę się z rodziną, przytulam ich do siebie i cieszę się, że jestem wśród nich.
To czytanie książki, dzięki której przenoszę się w inny wymiar codzieności.
Szczęście to chwile, tysiące chwil.
(Cleo Inspire)

Szczęście? to dla mnie szczery uśmiech mojego synka, mokry całus na policzku od córeczki, wspólny wieczór we dwoje z moim mężem i każdy nowy dzień, który przynosi tak nie wiele, a jednak tak dużo:) (Simply About Home)

Do szczęścia niewiele mi potrzeba-zdrówka dla najbliższych, świętego spokoju i małego białego domku z ogródkiem:-) (Magda)

Dla mnie szczescie to kazdy kolejny dzien przezyty przeze mnie i moich bliskich w zdrowiu.. i radosne chwile w ciagu dnia: buziak od m zanim wyjdzie do pracy czy na dziendobry od synka.. wspolne rodzinne sniadanie czy spacer.. usmiech na twarzy napotkanych ludzi czy dobre slowo... (Agata)

Szczęście dla mnie ma wiele znaczeń i wiele imion. To w zasadzie łańcuszek, który ma wiele ogniw i jeśli któregoś zabraknie to czuję się trochę nieszczęśliwa:) (Radziejowe Zacisze)

Szczęscie dla każdego z nas ma inny wymiar i znaczy co innego.Na wymiar szczęscia moze sie skladac bardzo wiele lub tez nic mowiac krotko zupelny minimalizm zyciowy. Moge odpowiedziec na pytanie czy ja jestem szczesliwa? Tak jestem bo mam wszystko to i Tych ktorzy to szczescie ze mna tworzą idac razem przez zycie.Najwiekszym jest dla mnie zdrowie ze jestesmy zdrowi i moje dziecie zdrowe, zdolne, szczesliwe i usmiechniete z nami. (Pati)

Szczęście dla mnie to, że rano budzę się zdrowa i mam rodzinkę obok każda chwila jest bezcenna i niepowtarzalna i cieszę się z drobnostek i co tu i teraz :))) szczęście to uśmiech na twarzy moich bliskich :) (Avrea)

Szczęście to: czar życia codziennego:) choć bywa ciężko. (Joanna Zatorska)

Szczęście to sztuka życia - sztuka cieszenia się drobnostkami wokół nas, które często tak trudno dostrzec... (Ewelina)

Szczęście to dla mnie: zdrowie moje i rodziny ( nie będę tutaj oryginalna), stabilna sytuacja majątkowa, posiadanie (w końcu!) własnego mieszkania, powrót Vegi do domu (mąż kazał mi wydać mojego kochanego pieska:( (paula pearls)

Szczęście to pogodzenie ze sobą i światem ,to spokój ducha, równowaga w życiu. (Aba)

Szczęście wraz z upływem lat inaczej opisuję - odkąd mam dzieci - szczęściem jest dla mnie ich szczęście :) (Kasia-Codzienność i Marzenia)

Szczęście to dla mnie przede wszystkim zdrowie moich bliskich i moje! Reszta będzie się jakoś układać jeśli tylko będzie zdrowie i życie :) (iska_k)

Szczęście to każdy nawet najmniejszy sukces w życiu i to niezależnie od pola działania. To chwile tylko we dwoje, ale też te ze świetnymi przyjaciółmi. Uśmiecham się również wtedy, gdy wyruszam gdzieś w daleką lub bliższą podróż w nieznane :) (Plum in the kitchen)

Czym dla mnie jest szczęście? Chyba nie będę oryginalna jak napisze, że mąż i synkowie :) ale rónież takie drobiazgi jak kawa wypita na tarasie, jak chwila z książką (przy 2 małych chłopcach to rarytas ), jak masaż stóp zrobiony przez ukochanego :) (Agnieszka z Mierzei Wiślanej)

Szczęście to dla mnie moja Rodzinka! (Latte House)

Szczęście to coś do czego stale dąże :) (mysza)

Szczęście to dla mnie chwila oddechu od codziennych trosk i problemów, to także posiadanie celu w życiu (choć tego krótkoterminowego) i szczypta adrenaliny. A z oczywistych oczywistości-zdrowie i szczęście do ludzi dobrych. I tyle i az tyle :) (Madlen)

Szczęście jest dla mnie tym czego doświadczam na co dzień: uśmiechy na buzi moich dwóch synków, uścisk dłoni ukochanej osoby, leniwe popołudnie na werandzie, poranna kawa.... Uważam że wielu z nas nie docenia tego co ma w codziennej gonitwie, a szkoda...:) (Marta)

Szczeście dla mnie to spokój, spełnienie moich cełów i te motyle z satysfakcją!!! zdrowie moje, moich dzieci, ich uśmiech- moje siostry i bracia! moj mąż niezmęczony i spełniony.....
uśmiech rano i świecące słońce... (shikoku)

Dla mnie szczęście jest wowczas gdy nie wiele dla mnie oznacza tak wiele dla drugiego człowieka. Gdy nie czekam gdy mi się poszczęści tylko jestem szczęśliwa tym co jest teraz. Szczęście znajduję w oczach mojego męża i wówczas jestem w pełni szczęśliwa. (Catherine)

Dla mnie szczęście jest pewnie dośc banalną sprawą,obyśmy zdrowi byli i razem byli:) (Aga2201)

Dla mnie szczęście...wtedy gdy mogę dać innym szczęście,uśmiech,spokój,radość,choć trochę spokoju i bezpieczeństwa,...szczególnie tym pogubionym w sobie i w swoim życiu - to takie zawodowe; a rodzinne to zdrowie moich najbliższych ... (Grosik M)

Dla mnie szczęściem jest zdrowa rodzina i zero niepotrzebnych stresów. Tak, żeby życie układało się dobrze bez koniecznych problemów. A taki delikatny skraweczek szczęścia to również podróże w różne zakątki świata, ale też i kraju :) (MadleineHandMade)

Szczęście - o nim mogłabym się bardzo rozpisać, bo szczęściem jest dla mnie moja rodzina. Mój kochany mąż, kiedy się do mnie uśmiecha i mówi "Mój ty grubasku". Mój synuś kiedy przychodzi do mnie, przytula się i nie musi nic mówić. Wystarczy to, że jest. Moje drugie dziecko w brzuszku, które kopie i kopie, a jak położę rękę na brzuchu uspokaja się :) Takie rodzinne chwile są dla mnie największym szczęściem, którego życzę każdemu. (Agnieszka Gryczka)

Szczescie to cos, co rano powoduje uśmiech nieznikający do końca dnia. to ukochane osoby, rodzina, dom. Szczescie to stan kiedy cos ci wychodzi i się podoba ;) obecny czesto przy tworzeniu rękodzieła. (Jola Góralczyk)

Szczęście to stan ducha, a nie posiadania. W każdej nawet zdawałoby się beznadziejnej sytuacji można odnaleźć dobre strony, i czerpać radość nawet z najdrobniejszych rzeczy dnia codziennego. (Tynka)

Szczęście to dla mnie banalne sprawy: poczucie, że jest się kimś ważnym dla drugiej osoby, kochanym, że komuś na Tobie szczerze zależy, ale też nieraz niedoceniane zdrowie... (Jania)

Każdy ma inne pojęcie szczęścia- nie będę oryginalna, kiedy powiem, że najważniejsze zdrowie, kochająca rodzina i niezawodni przyjaciele- o resztę niech się Bóg zatroszczy...
Ramka jest przecudowna- trudno przejść obojętnie obok tak wspaniałego prezentu, zatem zapisuję się i ja życząc powodzenia sobie i wszystkim oczekującym na szczęśliwy los :)
(Jadwiga)

Szczęście to moja Rodzina:)) Nie ważne gdzie mieszkam, nie ważne ile mam pieniędzy, ważne sa Oni. (Patti)

Szczęście - usiąść wieczorem po ciężkim dniu z filiżanką pysznej kawy i relaksować się, bo nawet zły dzień dobrze się kończy. :) (Ostoja)

Moje małe, ukochane i wyczekane szczęście to 3,5 letnia córcia:-) (DecoBajka)

Dla mnie szczęście to rodzina i praca którą się kocha:-) (Aneta)

Dla mnie największym szczęściem jest moja rodzina:)
A kiedyś usłyszałam takie słowa i uważam, że dużo w nich mądrości:)
"Szczęście czasem jest jak powietrze. Gdy nam go zabraknie to się dowiadujemy, że byliśmy szczęśliwi" :)
(pomieszane-poplatane)

Moje szczęście to zdrowy i uśmiechnięty synek, oraz to gdy moje wszelkie wytwory są chwalone i doceniane. (Ankha)

Szczęście... to moja rodzina, i chwila na kanapie z haftem w dłoni i kotami u boku...:) (Ewelina P)

Szczęściem dla mnie są uśmiechnięte, często brudne i zmęczone buzie moich maluchów. (nika)

Szczęście jest dla mnie spokojem. Kiedy nic nie wali się na głowie, gdy nie muszę biec, martwić się. Mogę wtedy tworzyć :) (BigHeart)

Szczęście to dla mnie mój mały śpiący synek i jego tata, który mnie obejmuje wieczorem, spokój zachodu słońca na moim 9 piętrze i radość z każdego poranka pachnącego wrzosem :) W sumie nic więcej mi nie potrzeba. (Kornela-M.)

Szczęście-to mój syn, mój mąż, jeziorko, słoneczko, las i spokój:) (miećka)

Szczęście to dom, mąż który chce wracać do domu z chęcią spędzenia czasu z żoną i dziećmi, szczęście to zdrowie i uśmiechnięte buzie dzieci, szczęście to pies bawiący się z dzieciaczkami w ogrodzie, szczęście to ciepło, które jest w kochające się rodzinie. (Magdalena Pierzynowska)

Szczęście? Ukrywa się w okruchach codzienności, w uśmiechu bliskiej osoby, czułym dotyku, smaku dobrej kawy, błękicie nieba, świadomości bycia razem... (Nitki Ariadny)

Szczęście to dla mnie uśmiech mojej córki, leniwie spędzone chwile z mężem... Nic wielkiego, a takie ważne. (Joanna J)

Szczęście dla mnie to: Budzić się co rano u boku mojego męża. To radosny śpiew ptaków za oknem. To miłość i wsparcie moich najbliższych. To każdy kolejny dzień przeżyty w zdrowiu Szczęściem jest piękno tego świata i życie, które jest mi dane przeżyć :) (Czarna dama)

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli''i tym satram sie kerować dltego czuje sie szczesliwa:) (pieknidelko)

Czym jest szczęście? Dla mnie to radość obcowania z ludźmi. Jak zobaczyłam tą ramkę to oczka mi się zaświeciły, niedawno miałam z przyszłym mężem naszą sesję narzeczeńską, oboje stremowani przed aparatem, ale fotograf jest tak sympatycznym, pełnym radości człowiekiem, że niesamowicie zarażał. No i zaraziliśmy się jego uśmiechem, zdjęcia wyszły cudowne a ja do dziś jestem napompowana tą pozytywna energią! (Izabela)

Szczęściem dla mnie jest sprawianie szczęścia innym :) (Gowinda Wilczyńska)

Hmmm czym jest dla mnie szczęście ... Szczęśliwa jestem gdy wiem, że moim bliskim nic nie dolega, gdy nie muszę się martwić czy starczy mi pieniędzy, gdy po mojej buzi nie płyną łzy.
Szczęśliwa jestem wtedy gdy uśmiecham się szczerze od ucha do ucha :)
(raeszka)

Szczęście? Dla mnie to widok uśmiechu mojego ukochanego. Widok, że smakuje mu to co specjalnie dla niego ugotuję. Gdy słysze jak mówi, że mnie kocha. Jak mówi o wspólnej przyszłości. Jak planuje wakacje. I inne wspólne drobiazgi. Wspólne plany. Moja miłość- moja miłość to moje szczęście :) (CookingByFaksiu)

Szczęśie - to dla mnie moja rodzinka :) Moje akumulatorki, natchnienie i motorek napędzający. (Anna M)

Po latach burzliwego związku i pogoni za szczęściem najbardziej cenię sobie błogosławiony święty spokój, cieszę się każdą szczęśliwą chwilą i pielęgnuję każdą pozytywną emocję. Taki stan umysłu wpływa na moją moc sprawczą, na moje zachowanie i kształtuje to, co się wokół mnie dzieje. Chętnie uznaję ten rodzaj stabilizacji za szczęście. (Roma)

Szczęście to dla mnie radość istnienia.

Gdy spełniają się moje marzenia
Gdy o poranku wstaję zdrowa
Na wszelkie przeciwności gotowa
Gdy widzę uśmiech otoczenia
To chwila nie do zapomnienia
Czasami tak mało nam potrzeba
By sięgnąć stopami błękitu nieba
Sprawić to może kolacja we dwoje
Wówczas znikają wszelkie niepokoje
Gdy wiosną usiądziemy na polanie
I podziwiamy ptaków śpiewanie
A feeria kolorów nas otaczająca
To nieziemska moc wszechmogąca
Szczęście to rodzinna stabilizacja
I z codziennego życia satysfakcja
To przyjemność nieustająca
Która niech trwa tak bez końca. (Małgorzata Chrobak)

Szczęście daje mi bycie wśród ludzi, tych których kocham w szczególności, ale w zasadzie kocham ludzi, więc każdy może dać mi odrobinę szczęścia :) a mając swoją rodzinkę mam już wszystko, nic mi więcej nie potrzeba :) (Ben Benkowo)

Szczęście to dla mnie moja rodzina :-) wspólne spacery, trzymanie się za ręce i wieczory przy kominku ... (skimmia)

Dla mnie niezmiennie "Szczęście jest w tysiącu drobiazgów tworzących mozaikę życia codziennego." [M. Peraud] (Anna Kaczmar)

Cza­sami trze­ba usiąść obok
i czyjąś dłoń zam­knąć w swo­jej dłoni,
wte­dy na­wet łzy będą sma­kować jak szczęście.
(nataliehelfire)

Szczęście jest wtedy, kiedy potrafimy docenić to, co mamy i kiedy spędzamy czas z tymi, których kochamy :) (Natalia Whatthe)

Jestem szczęśliwa, gdy słońce świeci, gdy czuję się dobrze, gdy rodzina jest w komplecie i gdy wnuki biegną z radością z wyciągniętymi rączkami wołając z daleka babuniu, babuniu.
Jestem szczęśliwa również spędzając czas samotnie z moimi różnymi robótkami wymagającymi rozłożenia mnóstwa przydasiów, których nie trzeba szybko sprzątać.:)
(Terenia)

Szczęście to miłość spełniona. (Incrusta)

Szczęściem dla mnie będzie gdy okaże się że dostałam się na studia razem z moim chłopakiem i wtedy ramka zamieszka w naszym nowym domku, na pewno będzie w nim przyjemniej :) (Alutka)

Szczęście kiedy ktoś się uśmiechnie, kiedy komuś się radość sprawi:) (Sabi.S.)

Szczęście to dla mnie wakaaacje i czas spędzony z przyjaciółmi :) (Kamila Wietrzyk)

Pewnie nie będę zbyt oryginalna, ale moim wielkim szczęściem jest patrzenie na radość męża i synka, szczęście i duma z postępów mojej małej pociechy:) (Seszen)

Szczęście jest moją córką... (toffi)

Szczęście to spełnienie. nie można ogólnie powiedzieć że szczęście to posiadanie rodziny, dobrej pracy, świetnego samochodu. Dla kobiety która chce się poświęcić najbliższym to rodzina będzie spełnieniem, nie dobra praca. Tak samo dla zabieganej kobietki realizującej się zawodowo to kolejne stopnie kariery dadzą jej szczęście. Można tak wymieniać bez końca, ale każdy taki przypadek łączy jedno: realizacja zamierzonych planów i własnie spełnienie się. (Alojka)

Szczęście to każdy nowy dzień... to słonko, które zagląda przez okno, to śpiew ptaków, to mruczenie mojej Venus, to nowo poznani ludzie, to starzy przyjaciele, którzy wdepną na kawkę... szczęście to móc żyć, śpiewać, tańczyć... (Brujita)

Dla mnie synonimem szczęścia jest uśmiech. Nie ma znaczenia twarz, na której jest on wymalowany. Oczywiście na mojej buzi jest mu najwygodniej, ale równie szczęśliwa jestem, kiedy widzę uśmiech u którejś z bliskich mi osób. Nieistotny jest powód do uśmiechu ani ranga zdarzenia, który go wywołał. Ważne, że powstał spontanicznie, samoistnie, bez przymusu. Jestem uśmiechoholikiem i niewiele do szczęścia mi potrzeba - kawałek pięknego nieba i urok przyrody, przyjazne grono najbliższych, czułe mruczenie kociaków, radość tworzenia rękodzielniczych drobiazgów. Większe zdarzenia endorfinogenne po prostu mnie uskrzydlają, jak choćby wygrana w konkursie ;) (Monia Fioletowa)

Dla mnie szczęście= duuużo miłości :) (Martyna 91)

Szczęście to uśmiech w oczach moich najbliższych, oraz poczucie że nic nikomu celowo nie zawiniłam. (biała lada)

Szczęście to stan ducha w którym czuję się lekka jak motyl unoszący się wśród płatków kwiatów i chce mi się latać coraz wyżej i wyżej, aż dotykam skrzydłem rąbka nieba ...
Szczęścia doznajemy każdego dnia w prozie życia widząc uśmiech swojego dziecka i czując miłość i obecność ukochanych ludzi, którzy nas otaczają. Szczęście to także promyk słońca, spadająca kropla deszczu, wiatr bawiący się naszymi włosami ... (Bezimienna_Katy)

Szczęście to według mnie cieszenie się z małych rzeczy, przebywanie z osobami, które się kocha i robienie tego, co się lubi!!:) (fuggitivo)

* Kolejność według dodania na blogu. Podpis każdej z Was zamieściłam według dokładnego zapisu profilowego. Zapisy oryginalne, zniwelowałam jedynie drukowane litery, by nie wyróżniać nic i nikogo, wszyscy bowiem jesteśmy równi :-)


fot. wybrane/zmienione Pinterest 

Słowa każdej z kobiet, które się wówczas wypowiedziały są inne, ale jakże często podobne, prawda? Najczęściej szczęście identyfikowane jest z miłością :)
Ogromnie się cieszę, że tak dużo z Was dzięki temu postowi z candy zatrzymało się na chwile i zastanowiło... Dużo osób zostawiło komentarz, jak wiele tylko przeczytało i przemyślało temat nie wiemy... 

Wypadałoby abym sama odpowiedziała Wam teraz, czym dla mnie jest szczęście? Szukam...
Codziennie odkrywam życie na nowo i wciąż kolekcjonuje w głowie chwile... Krok po kroku uczę się jego sensu. Wierzę w dobro, miłość, marzenia. Walczę o szczęście, dla siebie i ... innych... :)

31 komentarzy:

 1. Aldia i jestem z tobą też szukam ale czy znajdę pozdrawiam Maria

  OdpowiedzUsuń
 2. Przegapiłam to Candy. Za to już wiem, że gdy będę miała gorszy dzień to wejdę u Ciebie właśnie na ten post. Bo do szczęścia potrzeba nam tak niewiele :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też przegapiłam... Dla mnie szczęście...moja rodzina, moje dzieci...jak mam kiepski dzień...wystarczy że popatrzę na ich wiecznie roześmiane buzie...bezcenne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szukam, bo kolekcjonuje chwile :-) ale staram się, mimo wszystko, być szczęśliwa i szukać radości w codziennych życiu....
  Miłej niedzieli życzę :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki piekny poradnik ! Jaki pozytywny ! Ja chce wiecej takich. Nawet juz zapomniałam , o mojej wówczas wypowiedzi.
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne przemyślenia, niestety nie mogłam wziąć udziału w zabawie bo nie wiedziałam o niej;/ ale teraz mogę napisać bez zastanowienia, że dla mnie szczęściem jest mój mąż, którego kocham nad życie. Nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba gdy właśnie to największe szczęście mam obok siebie:) Nawet mówię czasami do niego "szczęście moje kochane"
  Pozdrawiam cieplutko i piękny post:)
  Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne!a wiesz Kochana, że mam od kilku tygodni przygotowanego posta właśnie o szczęściu, czym jest dla mnie i dla innych i czym powinno byc, ale jakoś nie moge się przełamać by go opublikować;/ ja uczę się go od podstaw...coraz lepiej mi idzie;)
  buziak

  OdpowiedzUsuń
 8. Zbiór pięknych odczuć , przyjemnie się to czyta.Jednak dopiero z perspektywy czasu potrafimy sobie uświadomić szczęście, bo na co dzień wydaje nam się ono mało osiągalne.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję wszystkim :)
  Dodatkowo: Cleo, właśnie o to chodzi, że większość z Was może już nie pamiętać, co wtedy napisała, a teraz przypomnicie sobie, co uważacie za SZCZĘŚCIE.
  Martuś, do dzieła! Wiesz, że ja napisałam artykuł (post) "Drugie: Uwolnij myśli" na kartce i stwierdziłam, że to bzdety i tego nie dam.... gdy w końcu zaryzykowałam i przeczytałam w komentarzach tyle pozytywnych podziękowań, to pokręciłam głową z niedowierzaniem. Uwierz w siebie Kochana. Ja na pewno przeczytam i wyrażę swoje zdanie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:*
   Dodałaś mi skrzydeł, jak tylko będę gotowa na jego publikację, dam znać;)))
   buziak

   Usuń
 10. Piękny Ci wyszedł blogowy poradnik o szczęściu!!
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 11. Rewelacyjny taki post - postuluję, żeby każdy dodał do "ulubionych" i w razie jesiennej depresji czytać, czytać i jeszcze raz czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo pozytywny post! W kupie siła:)))

  OdpowiedzUsuń
 13. Szczęściem jest moja rodzina . Szczęście ma różne oblicza i trudno je zdefiniować ,wszystko zależy od sytuacji w której się znajdujemy. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 14. Oby szczescie nas wszystkich nie opuszczalo;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Przeczytałam z uśmiechem na twarzy. Jestem szczęśliwa:)))

  OdpowiedzUsuń
 16. Kochana, bo szczęście największe to ktoś bliski przy boku, wolna głowa i rodzina. Szczęścia trzeba szukać w drobnych rzeczach, każdego dnia. Buuuuziak

  OdpowiedzUsuń
 17. tez przegapiłam... a szczęście dla mnie to zdrowie Mojej rodziny.... To jest dla mnie najważniejsze... Reszta się jakoś ułoży... Ściskam Cię kochana

  OdpowiedzUsuń
 18. Bardzo mądre i życiowe wpisy dziewczyn...czasem nie dostrzegamy, często wciąż szukamy, uczymy się każdego dnia, o każdej porze...ważne by nie zapominać!!!
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 19. Przecudowny!I właściwie choć szczęście dla każdego czym innym może być jednak nie do końca - bo widać jak na dłoni,że te szczęścia pokrywają się często!Ba nawet z moim rozumieniem szczęścia!:)Fajny pomysł z tym szczęściem:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Wspaniałe i tak radosne przemyślenia:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 21. Witaj ! Ojejku !!!! Tyle wspaniałych szczęść !!!! Tyle cudownych słów o szczęściu !!!! Jestem uszczęśliwiona, że Tu przybyłam :)) Przyznaję, że nie przeczytałam wszystkiego, ale mam mocne postanowienie - wrócić Tu na pewno ! Pozdrawiam ciepło :))

  OdpowiedzUsuń
 22. Bardzo mi miło ;-) rozgoście się :-)

  OdpowiedzUsuń
 23. ważne by żyć sercem a nie tylko ciałem... doceniajmy małe rzeczy a przede wszystkim usmiehcajmy sie codziennie i dbajmy o bliskich i przyjaciol , o to by byc nimi tak naprawde a nie tylko na fb, itd spotykajmy sie i kolekcjonujmy emocje :)))))))))

  OdpowiedzUsuń
 24. Ze szczesciem czesto jest tak, jak z okularami...mamy je na nosie i nie widzimy!!! Dopiero, kiedy mija zaczynamy to sobie uswiadamiac, ze to wlsanie bylo SZCZESCIE!!! Dlatego najwazniejsze , aby SWIADOMIE ZYC i kazda chwila z naszymi ukochanymi osobami cieszyc sie!! Pozdrawiam :):)

  OdpowiedzUsuń
 25. Każdy ma swoją indywidualną definicję szczęścia...świetne odpowiedzi! :)

  Zapraszam na wzywanie na moim blogu:
  http://magiczneslowaa.blogspot.com/2014/11/wehiku-czasu-wspomnienia-z-dziecinstwa.html

  OdpowiedzUsuń
 26. Dziękuję :))) za piękny tekst i garść pozytywnej energii!
  Pozdrawiam Marta :)

  OdpowiedzUsuń

Twój głos ma znaczenie :)